اعتراض عمومی وبلاگ نويسان پرشين بلاگ

persianblog.gif
آدرس تصوير:
http://www.newdesign.ir/persianblog.gif

ليست وبلاگ های معترض:
http://www.newdesign.ir/persianblog

از وبلاگ نويسان محترمی که با تعطيلی موقت وبلاگ تا رفع اين مشکل موافقند دعوت می کنم تا با قرار دادن لوگوی بالا و لينک های مربوطه، در آخرين پست وبلاگ، علامت اعتراض دلسوزانه خود را به صاحبخانه های پرشين بلاگ نشان دهيم.

توضيح مشکل:

سال گذشته که متوجه شدم در منوی کاربری پرشين بلاگ،‌در بخش تنظيمات مشخصات شخصی، نام کشور اسرائيل هست،‌ ولی نام فلسطين نيست خيلی تعجب کردم. چون قبل از آن سايت هايی را ديده بودم که به علت استفاده از منوهای آماده،‌ سهوا نام اسرائيل و فلسطين را با هم داشتند و به هرکدام که توانم رسيد،‌ اين اشتباه سهوی را تذکر دادم.

عکس العمل سريع برخی از سايت ها به ويژه سايت و مسولان محترم http://www.persianstat.com نشان داد که رفع چنين اشکالی برای سايت هايی با تعداد بازديد و ترافيک بالا، زمان طولانی نمی طلبد و بنده نيز به عنوان برنامه نويس می دانم که رفع چنين اشکالی حتی برای سايت بسيار بزرگی همچون پرشين بلاگ، حداکثر در طی چند روز ممکن است.

برای تذکر اين اشکال غير معمول که با نبودن نام فلطسين باعث تعجب بيشتر بنده نيز شده بود، علاوه بر نوشتن اعتراض در پست های قبلی،  نامه های متعددی در وبلاگ مديران پرشين بلاگ نوشتم و چندين ايميل به مسولان سايت زدم.

جناب آقای حسين شرفی از مسولان گروه آريا گستر (گروه سايت های پرشين بلاگ) در جواب يکی از ايميل ها چنين نوشتند:

سلام دوست عزیز . ممنون از پی گیری شما .
مشکلی که در مورد نام کشور فلسطین گفتین رو حتما بررسی میکنیم .
در تغییراتی که عید امسال یا کمی بعد از عید اضافه خواهد شد حتما برطرف میشود .
ممنون .
شرفی

بعد از اينکه مجددا در وبلاگ مديران سايت جريان مصاحبه با خبرگزاری قرآنی ايکنا برای گزارش اين مطلب را دادم (که البته خبرگزاری ترجيح دادند به علت در جريان بودن پرونده قضايی جناب آقای بوترابی اين موضوع رسانه ای نشود)، در بخش نظرات در دو مطلب پايين تر (تولد سايت طراحی صنعتی ايرانی) گروه پشتيبانی پرشين بلاگ با نام پرشين بلاگ PB نوشتند:

سلام دوست عزيز . در مورد نام اسرائيل و فلسطين قرار بود اين اصلاح در زمان بعد از عيد انجام شود . متاسفانه هنوز اصلاحات تمام نشده و با تغييرات جديد درست خواهد شد . تغييرات شامل افزوده شدن امکانات دسته بندی مطالب ُ و چند سرويس جديد خواهد بود که وقت زيادی از تا کنون روی آن گذاشته شده و تا تمام نشود امکان به روز رسانی سايت نيست.
امیدواریم همچنان میزبان وبلاگ شما باشیم.
موفق باشيد.

متاسفانه اينک که بيش از 5 ماه از نخستين پيگيری بنده نسبت به اين موضوع می گذرد، هنوز خبری از حل اين مشکل نيست. من (خوش بينانه) فکر می کنم که حل نشدن اين مشکل يا به علت فراموشی است يا تيم برنامه نويسی پرشين بلاگ که علاوه برحل اين مشکل قول امکانات ديگری را نيز داده بودند، در طی پنج ماه موفق به انجام تغييراتی که برای آن پيش بينی يک ماهه کرده بودند، نشده اند که در هر دو صورت جای ناراحتی و اعتراض برای کاربران باقی می گذارد. 

بنده از کاربران قديمی پرشين بلاگ هستم و به علت وابستگی خاطری که به اين سايت دارم، راه سخت اعتراض عمومی برای اصلاح خانه قديمی خود را به راه آسان ترک پرشين بلاگ ترجيح می دهم و اميدوارم با گسترش اين اعتراض در وبلاگ های پرشين بلاگ، هر چه زودتر اين زخم کهنه درمان شود.

اگر هم شما خواننده محترم در پرشين بلاگ می نويسيد، در خواست می کنم برای رفع اين اشتباه ما را ياری کنيد.

به اميد روزهای بهتر برای پرشين بلاگ

/ 30 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

سلام. انگار اسرائیل حذف شده اما فلسطین اضافه نشده؟! ... ایمیلی به عنوان جوا برای شما نیومده؟ ... یاعلی

پ.سپيد

خسته نباشيد آقای مدير!! مبارز وقتی دستها و دهانش بستس با چشمهاش می جنگه...البته حواستون باشه که داريد چه بلايی سر*اماع...*مياريد.اومدم چند بار و شبح نبودم.توی کارگاه به دوستم کمک میکردم.اين روزا حافظ چيزای خوبی نميگه...چه خبر شده؟شبح نباشيد..دوستانتون زود به نديدنتون عادت ميکنن...شرمنده که وبلاگ نويس نيستم

مونا

گفته بودم چوبيايی غم دل با تو بگويم .....چه بگويم که غم ا دل برود چون تو بيايی سلام علی جان ....خيلی قشنگ نوشته بودی ...موفق باشی .

آرش

اصلاح شد. با تشکر.

زهرا

باريکلا به اين غيرت ..* چه خوبه اینجا يادی از اين عزيزان در بند کردي ..خدا قوت

حنانه

کارتون درسته ... ايولا!!

باران

سلام. مبارک باشه .. هم عید هم اینکه به نتیجه ای که این طرح دنبال می کرد رسیدید ... زیارت هم قبول .. یاعلی

مهدی

سلام بر دوستان عزيز اجرتون با صاحب عصر و زمان. انگار مشکل حل شده و نام فلسطين به ليست اضافه شده. يا علی