اعتماد به نفس

اينقدر با افتخار و اعتماد به نفس اين قضيه رو جايی تعريف نکنيد که يک آمبولانس نامرد بدون مريض ديدم که آژير می کشيد و راه باز می کرد.

توجه داشته باشيد که هميشه نصف آمبولانس های دنيا که در حال آژير کشيدن هستند در حال رفتن به محل حادثه هستند و نصف ديگه در حال بردن مريض به بيمارستان.

غرض اينکه هميشه چيزهايی هستند که با نهايت اعتماد به نفس فکر می کنيم در باره اونها به درستی می انديشيم،‌ اما کسانی هستند که با همون اعتماد به نفس می دونند که ما اشتباه فکر کنيم.

شايد خيلی از اشتباه های ما، ناشی از " اعتماد به نفس " به جای " اعتماد به خدا "ست ...

/ 26 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
kind

سلام به کمک فوريت نياز دارم کي دانشگاهی ؟ شمارتم ندارم . بهم ميل کن و يه قرار بذار .

محبوبه خورشيدي

هميشه به اين موضوع فكر مي كنم و شما به بهترين شكل آن را بيان كرديد، بخصوص در سطر آخر

چند نفرو ميشناسی که به خدا اعتقاد داشته باشن که حالا دنبال چيز سخت تری به نام اعتماد ميگردی؟ يا بايد نظر کرده باشی و يا اونقدر پدرت در اومده باشه و ازين اشتباهای آمبولانسی کرده باشی تا به اين اعتماد برسی . تازه يه جورايی برعکس گفتی اعتماد به نفس بگی نگی همون اعتماد به خداست .ازون گذشته ميدونی چه ظرفيتی ميخواد تا بعد از کلی بد بختی و بالا پايين همش بشه عقيده نشه عقده که يواش يواش سرو کله اعتقاد پيدا بشه تا اعتماد بياد .شايد تو هم از همون کسانی باشی که با همون اعتماد به نفس می دونند که من اشتباه فکر ميکنم .

عسگری(نصيری)

سلام آقای شيخ پور من تازه وب لاگتون رو ديدم - نوشته های جالبی داريد...از قلم شیوای که دارید بهتون تبريک می گم بعد ازین حتما به وبلاگتون سر می زنم (راستی تو طراحی وب سایت حتما مزاحمتون می شم )موفق باشيد

kind

kind

راستی ذيروز احمد صديقی از من پرسيد علی چی می خونه گفتم يه چيزی شبيه اختراع و اکتشاف !

kind

ذيروز => پريروز