فرزند كعبه

ديدی از عشق علی

کعبه پهلويش شکست؟! 

/ 18 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ليلا

يک چيزی اين وسط بود اما من نديدمش .

ايران جوانان : MoHsEn

سلام. زیارت قبول .دلم برات یه ذره شده بود .. انشا... که مارو از دعا فراموش نکردی (: .....آنها که تنها از دين به شمشير استناد ميکنند گويا چنين بر ايمان مي پسندند و خويش نيز از ياد ميبرند که علی تا خوارج به خشونت و ارعاب تيغ بر مردم نکشيدند دست به تيغ نبرد . اما آن هنگام که ديد عمال خشونت و شمشير مردم را می ترسانند و زخم ميزنند و شکم ميدرند چنان چشم فتنه بر کند که در تاريخ ماندگار شد .... فرخنده ميلاد مولای متقيان علی ( ع ) رو به شما تبريک ميگم .

مليحه

... و قلب كعبه شكافت و نبض كعبه با زمزمه قد افلح المومنون شروع به تپيدن كرد./ با اينكه يك جمله بود ولي تو عمق دل من جاگرفت. راستي شما هم كه همه حرفها رو با يه حرف زديد. شاد و علي گونه باشيد.

amir e ghaafaleh

computer nadaashtam nemineveshtam , kharidam haalaa miresam biyaam , benevisam . mota'assefaane axeto nemitoonam bebinam vali sher o khoondam , mobaarak .

ya ali

عاشقان عيدتان مبارک.

دیونه عشق

سلام عزيز .. ديدم از عشق علی آسمانی شکافت . ديدم از عشق علی قلب خدا هم شکافت. ديدم از عشق علی دنيا هم اشک شوقی ريخت . ديدم از عشق علی جهانی زيرو رو شد.خوش باشی هر جاکه باشی.ياحق. عشق وصال

صدفي

دوباره سلام همراه با يه سوال؟ شما شعر می گيد؟ من تازه وبلاگنويسي شروع كردم و وبلاگ نويسا رو نمي شناسم مي خواستم بدونم اون شعرارو خودتون گفتيد؟

Farhang

تابلو بسيار زيبا بود. من که نقاش بودم صورتش را کامل می کشيدم.

vahid

سلام دوست من وبلاگ بسيار زيبايی داری به من هم سری بزن اميد وارم از نوشته های من در سايت راه و ماه لذت ببری منتظر پيام شما در راه و ماه هستم امید وارم دوستان خوبی برای هم باشیم فعلا ...