نزديک تر شده ...

ashr7.gif


امسال، عاشورا
دلها نازک تر بود
امسال، عاشورا
چشم ها زيباتر، قلبها گريان تر بود
امسال می گفتند، نزديک تر شده است
طوفان کربلا،
واز راه می رسد، آوای نينوا
بغضی نشسته است
در پشت گريه ها
آهی نهفته است
در کنج سينه ها
با چشم خود ببين
لبهای تشنه را
آقا جسارت است؛
جان عمو بيا...

/ 32 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
fatima

سلام دوست من! ممنون از لطفت !اما من هر چه دقت کردم شباهتی نديدم.حتی در جهان بينی و انديشه های شاعرانه مان!زبان و فرم هم که بماند!/ کار زيبايی در وبلاگت کردی! دست مريزاد!

خون

يک غزل ناب نوشتی !

تیرداد

سلام٬‌//من تو را ميشناسم از سر صد کوه٬‌آشنايی با رود بی سزا هيچ نبود٬‌چه سزايی بهتر که من او را ميشناسم .//علی جان ممنون که به سراغم آمدی ٬‌من آدم زياد مذهبی نيستم و تو ميدانی اما با شعری که از تو خواندم و از وبلاگت به جرات ميگويم که لذت بردم ٬ و اين همان رسالت زيبای شعر ٬ همان صحبت با مخاطب به هر زبان است.//پايداری به آرزوی ما نيست اما بدان که راز پايداری همين هدف برای زندگی و زندگی در راه هدف است٬ پس پایدار باشی//.يا او که حق است.

nazbanoo

اين همه رنگ برای تو اين همه رنگ تا سبز ببالی ابی بينديشی و مثل گل سرخ عاشق باشی. اين همه رنگ برای تو پيشکش دل يکرنگت. دوست عزيزم عيدت مبارک

Pedi

پيشنهاد می کنم جتمن کتاب « شيعيگري » احمد کسروی رو بخونين : www.kasravi.info

noonoosh

سلام مدتی بود که می خواستم بیام بهتون سر بزنم امّا قسمت نمی شد . هنوزم شعراتون خیلی قشنگه و به دل می شینه .ماه محرم را هم به شما تسلیت عرض می کنم .

fardad

فوق العاده بود ... اميدوارم سالی داشته باشی که سراسرش لبريز از امام حسين باشد ...

شادي

دوست عزيزم سلام . اميدوارم حالت خوب باشه . سال نو مبارک . بهترين آرزوها رو برای شما دوست گرامی دراين سال دارم . اميدوارم سال پربرکت همراه با لحظه هايی پر از شورو نشاط و به ياد ماندنی برای شما و ديگر عزيزان باشه . نوروزتان پيروز. سبزو بهاری باشيد . دوست شما :آيدا(شادی)

محمد

سلام . عجيبه من تا حالا اين متن رو نديده بودم !!! قشنگ بود مثل هميشه !