نمی شود؟


من انتظار معجزه دارم… نمی شود؟
هنـگام بـازديـدن يــارم نــمی شود؟


گفتی دعا کنيم و اجابت کنی …چرا؟
آخـر چرا ظـهور بـهارم نـمی شـود؟


آه از غروب های غم انگيز جمعه ها
اين هفته هم طلوع نگارم نمی شود؟

----------------------
روز عرفه روز آشنايی پدر و مادر هممون ، آدم و حوا است 01.gif روز پر برکت عرفه و سالگرد نخستين عشق مبارک

/ 44 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هومن

سلام. خوبی ؟؟؟؟؟؟ اولاً باید بگم که از شعرت خیلی خیلی خوشم اومد بعدش هم اینکه من اصلاً در مورد روز عرفه چیزی نمی دونستم ... ممنون که گفتی. راستی تو هم داری کم کم مثل من میشی ... دیر به دیر می نویسیا. به من سر بزن وبلاگمو به روز کردم. قربونت برم ، هومن.

مرتیا

عید شما مبارک... امتحانا تموم شد......

najmeh

الان يه کم ديره برای فکر کردن به عرفه....ولی نه هيچ وقت برای فکر کردن به هيچی دير نيست....راستی حالا که دير نيست پس عيدتون مبارک

آرش

عشق در نخستين نگاه وجود دارد. عشق در نخستين نگاه شناخت است. آدم و حوا ابتدا بصورت يك جسم آفريده و سپس به يك مرد و يک زن منشعب شدند. جستجوی يار بشرح اين انديشه، رسيدن به آن نيمة از دست رفته است.

صادق

ابرها،‌جغرافيای باران را گم کرده‌اند ... گرسنگی، نگاه از گندمزار بر نمي‌گيرد ... عطش: تاول لب‌های بي‌فرياد ... ردخانه: حسرت گذشته‌ی آب‌های بي‌طراوت ... و من: تشويش همه قحسالي‌ها ... نياز آغوش من با تو مرا به نماز باران می خواند؛ ای استجابت بي‌درنگ!....... (سهيل محمودی)

zakieh

سلام....خوب هستيد... همه چيز قابل امکان است.

سايه

سلام به محضر عشق.بسيار حسرت مي خورم که چرا دير با محضر عشقتان اشنا شدم.فقط خواستم بگويم حتی اگر پيام نگذارم همواره شما و نوشته هايتان را تحسين می کنم چرا که نوشته هايتان جای انتقاد ندارد.سايه تان مستدام باد.

عبد الکريم کاووسی

هزار آفرين