س مثل برف

home.snowflake.gif


حالا که در دل داغدار تابستان
اينقدر هوا سرد است،
شايد خيال سپيدی برفهای شش ماه بعد از اين،
دلگرممان کند.

/ 75 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
For Saeed

من انتظار نداشتم با اين برف محض رو به رو شوم من انتظار نداشتم با اين عشق محض رو به رو شوم اين مرغان خفته در لعاب کاشی ها به ما اعلام می کنند اين عشق محض در آن برف محض آب می شود اگر بدانيد که من چگونه تاک را سوختم در روز آدينه ديدم حتا فرصت نبود آن عشق محض را انکار کنم از بس در عمر جاسيگاری های سوخته ديدم که صاحبان آنها مرده بودند از بس در عمر روز ويران ديدم که محتاج شهادت کسی نبود گاهی ديده بودم عمر يک شعله کبريت از عمر ياران من بيشتر بود گاهی ديده بودم کسی در باران به دنبال نشانی خانه ای بود پس از آنکه من نشانی را گفتم ناگهان آتش گرفت و خاکستر شد. من در عمرم کسانی را تسلی دادم که سرانجام اين خيابان به پايان می رسد آن کسان مرا تسلی دادند که در انتهای اين خيابان يک سبد انگور در انتظار من است اين عشق محض را در ميان ديوان حافظ به امانت می گذارم که بماند تا کی بماند نمی دانم تا چند ساعت نمی دانم

مانی

چرا شايد؟ حتما. ازت ممنونم که دلگرمم کردی!

پرهام

سلام...منتظرتون هستم...موفق باشيد

سكوت شكسته

سلام دوست عزيز، بعد از مدتها عطر قدمت بلاگم را معطر کرد، همان رايحه دلنشين هميشگيت،خوش آمدی به خانه دلم ای عـــشق.

kia

سلام !! به خاطر اينکه باور نميکنم که عشق دوستانشو فراموش کنه گفته بودم که من هميشه ميام اينجا !! چون ما دوستان هم نمی تونيم عشق رو فراموش کنيم !! ممنون که با اومدنت دلگرمم کردی !! موفق باشی !!

minoo

بسيار زيبا و تاثير گذار بود .... خوشحال ميشم به من هم سری بزنی.

کاوه

سلام من به تو ای يار قديمی ~~~ منم همون هوادار قديمی ...... خسته نباشی عزيزم از اين کارت خيلی خشم امد بازهم از اين کارها بکن اميدوارم در پناه حق باشی مر۵۰-۲۰=۳۰ باي؟

arash

زمستان روزخوبی است من فسل زمستان رادوست دارم روزی که ادم برفی درست می کنیم فرستاده ارش

م مایار

هنوز عرق سوز این التهاب، و کاش سپیدار سرمای برف. هنوز عرق مست این اضطراب، و کاش خمار سپیدای برف.