تماس با دولت مسدود می باشد

برای یک سوال در مورد مدرک تحصیلی خواستم مزاحم وقت وزارت علوم بشم. از ١٠-١٢ تا شماره ای که از ١١٨ و اینترنت و روابط و عمومی و ... پیدا کردم هیچ کدوم به کار نیومد. چون در همه موارد بعد از ١٠ تا بوق زدن قطع میشه و کسی جواب نمیده.

تصمیم گرفتم زنگ بزنم به سامانه گزارش تخلفات به دفتر ریاست جمهوری. با شماره 60006133 که تماس می گیریم "کد مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد". حالا یا از اول وجود نداشته یا به دلیل تماس های زیاد و بالا بودن هزینه و پرداخت نشدنش، مخابرات موقتا قطع کرده تا تسویه حساب بشه.

نهایتا سایت رئیس جمهور رو چک کردیم که علیرغم دسته بندی تر و تمیز موضوع ارتباط، لینک هایی که باید برای ارسال نامه کلیک کنیم کار نمیکنه.

خواستم موضوع رو با دفتر رهبری مطرح کنم که یه کم فکر کردم و دیدم اونقدر موضوع مهمی نیست که بخوام بیشتر از این ادامه بدم. مملکت مشکلات بزرگ تر از اینها داره که حتی با ۶٠ ملیون تا تلفن هم قابل اصلاح نیست.

/ 9 نظر / 5 بازدید
حرف آخر

خوب داداش.. به خودم زنگ میزدی[نیشخند]

ملکوت

راه حل پیشنهادی : راه حلی وجود ندارد [نیشخند]

حامد

ای چشمه ی نور انشعاباتت کو! این خانه ات آباد خراباتت کو! در شهر نشانه ای ز تبلیغ تو نیست ای عشق ستاد انتخاباتت کو!

پ.سپید

سلام و خسته نباشید شما رو پله بالایی ایستادین که دستتون به زنگ در خونه مردم برسه؟ما رو همین پله پایینی هم میدونستیم کسی خونه نیست!!![زبان]

سارای

این هم حکایتی ست... یه سوال بی ربط : اسم آهنگ زمینه ی وبلاگتون چیه ؟ و اسم نوازنده ش واقعا آهنگ فوق العاده ایه...

احمد

بابا اينا رو ولش. در اين موارد كه جالب نمي نويسي! [متفکر] در مورد يه چيز جالب مطلب بنويس.[عینک] هنر مگه چه شه؟

بی بی گل

شنیده بودم نامه چارلی چاپلین به دخترش جعلیه ولی جزئیاتشو نمی دونستم و به شک خودم هم شک داشتم!.پستی که از قول فرج الله صبا نقل کرده اید برای من یکی خیلی جالب بود.

مهرانه

آخی چند سال شد سر نزدم اینجا؟؟[خنثی]