هر کرده جزائی دارد

سلام آقای احمدی نژاد

از اینکه از تمام انرژی و توان خود برای خدمتگزاری استفاده می کنید متشکرم و می دانم که بین خود و خدای خود از اینکه در انجام خدمات سهل انگاری نمی کنید راضی هستید.

اما متاسفانه روزهایی را پیش بینی می کنم که رئیس جمهور بعدی و تمام زیر دستانش در تمام رسانه ها اعلام می کند که دولت قبلی هیچ کار مثبت که نکرده هیچ، بلکه کلی هم کشور را عقب انداخته است و پایه های اقتصادی و سیاسی و مذهبی کشور را نابود کرده است.

در آن روز که شما دیگر در پست ریاست جمهوری نیستید و دستتان به جایی نمی رسد،‌ از اینکه اینقدر نسبت به شما ناسپاسی و نامردی صورت می گیرد از آتش درون می سوزید  و فقط به خدایی پناه می برید که خودتان می دانید برای رضای او کار کرده اید.

... دقیقا همین کاری که خدمتگزاران قبلی از دست شما دارند انجام می دهند.

/ 9 نظر / 17 بازدید
ميلاد

تا حالا ديدی که يه بچه رو پدر و مادرش له کنن؟

کاظم

خوب اومدي اينو تو سايت احمدي نژاد كامنت بگذار

آرش طباطبائي

سلام همه اش درست و جالب بود الا اينکه قبلي ها از دست احمدي نژاد چه مي کشند .... به نظرم کسي از مردم - مگر عوام - به اين حرفها بهايي نمي دهند، چه برسد به ايشان! يا حق!

محمد حسین

اینکه کسی تموم انرژیش رو بذاره لزوما خدمت نیست... کارها بایند اثربخش باشند و نه مخرب !

ع.ش.ق

البته با نظر آرش موافقم... ولی نه در حد عوام. اما بزرگوارانی مثل آقای خاتمی مطمئنا اينطوری هستند که گفتی...

پژوهنده

کاش کاری بیش از تراشیدن دشمن های فرضی و مافیا در این دولت انجام می شد ... آقای خزعلی چند وقت پیش فرموده بودند که رییس جمهور غذای خودش رو از خونه میبره و شبها خیلی کم میخوابه .. کاش غذا رو هم هر روز چلوکباب میخورد و شبها هم 6-7 ساعت کامل میخوابید، اما یه کمی هم از حلقه بادمجان دور قاب چین ها با رایحه های مختلف فراتر میرفت ... ایکاش ها همیشه هستند ...

بیتا

مطمئن باش اون موقع همین آقا میگه من کی رئیس جمهور بودم ؟؟

مجید

داداش.کدوم 4سال.اینا تازه خوششون اومده.مگه ول می کنن ریاستو.تازه 2سال بعد باز خودش میشه و از اون بدتر اگه این بره یکی مثل خودش میاد.پس ما خواب رییس جمهوری از یه جناح دیگه رو باید ببینیم. خوش باشی عزییییییییییززززززز

rokhy

[عینک] همه چی بازی ما هم ساده